Jak dzwonić na Ukrainę w Play? Koszty połączeń z Polski

Niedawno opisywaliśmy specjalną ofertę sieci Plus z tańszymi rozmowami na Ukrainę. Temat dzwonienia z Polski na Ukrainę okazał się być dość chętnie czytany. Dziś sprawdzamy jak dzwonić z Polski na Ukrainę w sieci Play.

 

Play był pierwszym operatorem, który zdecydował się na przygotowanie oferty tańszych połączeń na Ukrainę z myślą o imigrantach pracujących w Polsce. Sieć jako pierwsza wypuściła reklamy, stronę, a nawet zorganizowała infolinię po ukraińsku. Sieć przeznaczyła też swój budżet reklamowy na emisję pierwszych ukraińsko języcznych spotów w telewizji w Polsce. Ukraińsko języczne banery Play stojące przy przygranicznych drogach nie są już dziś niczym nietypowym.

 
Polakom oferta Play nie jest do niczego potrzebna. Poza jednym wyjątkiem – chęcią rezerwacji hoteli we Lwowie lub miejsca w dobrej restauracji, kontaktu z właścicielem mieszkania  z wynajmu przez Airbnb wykraczającego poza wiadomości wysyłane przez internet i innych podobnych sytuacji.
 

 
Cena minuty połączenia na Ukrainę w Play to 29 groszy. 29 groszy kosztuje też SMS w Play na Ukrainę.

 

Aktywacja tanich rozmów na Ukrainę w Play

Aby aktywować ofertę przeznaczoną do rozmów na Ukrainę w Play konieczny jest oczywiście aktywny numer w Play. Promocję aktywuje się w Polsce kodem *111*201*1#

 

Rozmowy i SMS-y na Ukrainę po 29 groszy w Play dotyczą kontaktu z użytkownikami ukraińskich sieci LifeCell, Vodafone oraz Kyivstar. Tą ostatnią polecamy jeśli chodzi o zakup internetu mobilnego na Ukrainie.

 

Tańsze rozmowy z Polski na Ukrainę to jedno, ale po przekroczeniu granicy pamiętajcie o tym, że lepiej kupić starter którejś z lokalnych sieci. Opłaty roamingowe za połączenia i transfer danych na Ukrainie mogą być niemiłym zaskoczeniem po powrocie do domu z wakacji we Lwowie.

 


 

Dodaj komentarz