Amfiteatr w Puli cennik, bilety. Koszt zwiedzania 2024

Na terenie obecnej Chorwacji znajduje się bardzo wiele rzymskich dóbr kultury oraz zabytków. Jednym z nich jest Amfiteatr w Puli będący jedną z największych atrakcji w kraju. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje zwiedzanie amfiteatru w Puli. Jaki jest cennik? Ile bilety w 2024 roku? Sprawdźmy po ile zwiedzanie Amfiteatr w Puli 2024.

 

Amfiteatr w Puli to budowla powstała w drugim wieku przed naszą erą w czasach Oktawiana Augusta. Organizowano tu walki gladiatorów, a także bitwy morskie. Dziś walki gladiatorów zamieniono na występy Stinga ale i tak, gdy nie gra akurat Sting, warto zwiedzić Amfiteatr w Puli.
 
Jaki jest cennik Amfiteatru w Puli? Ceny w Chorwacji są wysokie, zarówno jeśli chodzi o atrakcje jak i restauracje czy sklepy, ale ceny biletów do Amfiteatru w Puli na szczęście nie należą do najwyższych. Jaki jest cennik?
 
Wstęp do Amfiteatru w Puli to koszt 10 EUR czyli około 47 złotych. Cennik nie jest więc powalający na kolana ale wielu turystów uważa, że nie warto zwiedzać Amfiteatru w Puli bo i tak wiele widać z zewnątrz, a podziemna wystawa jest nudna. Decyzję o tym czy warto zwiedzić i kupić bilety do Amfiteatru w Puli trzeba podjąć więc we własnym zakresie.
 
Dobrym pomysłem jest też zobaczenie planowanych wydarzeń w Amfiteatrze i wybranie się na koncert czy innego typu widowisko.
 
Podsumowanie: jaki jest cennik 2023 Amfiteatru w Puli? Cena biletu to 10 EUR. Cena aktualna na początek 2023 roku.

 
Polecamy również: