Makarska szklany taras Biokovo Skywalk – ceny i bilety

Makarska szklany taras Biokovo Skywalk – ceny i bilety

Taras widokowy Biokovo Skywalk jest jedną z największych atrakcji w regionie. Wielu turystów zastanawia się ile kosztuje bilet na Biokovo Skywalk. Czy wstęp jest płatny? Jaka jest cena biletu w 2022 roku? Oto koszt zwiedzania szklanego tarasu widokowego oraz koszt wstępu do parku krajobrazowego Biokovo.

 

Biokovo Skywalk w rejonie Makarska w Chorwacji jest jedną z największych atrakcji parku krajobrazowego Biokovo w Chorwacji. Ile kosztuje zwiedzanie?
 
Jeśli chcemy przejść się po szklanym tarasie widokowym Biokovo Nature Park to nie musimy kupować specjalnego biletu na atrakcję. Obowiązuje tu po prostu bilet wstępu do parku krajobrazowego, a taras jest w jego cenie.
 

Ile kosztuje wejście do Biokovo Nature Park? Bilet do parku krajobrazowego Biokovo w Chorwacji według cennika z 2022 roku to koszt 60 HRK czyli w przelczeniu około 37 złotych za bilet normalny na jeden dzień.
 
Wejście na trzy dni to koszt 120 HRK, a wstęp do parku na tydzień to koszt 300 HRK. Dzieci do 7. roku życia mogą wejść za darmo.
 
Wiele osób zastanawia się czy w okolicy tarasu widokowego jest parking. Na szczęście tak, jednak warto pamiętać że jest to oblegana atrakcja turystyczna, a parking jest mały więc wielu turystów decyduje się na parkowanie na parkingach oddalonych od atrakcji i przejście do samego tarasu widokowego pieszo.
 
Wjazd do parku w godzinach szczytu jest limitowany wyłącznie do kilkudziesięciu aut na godzinę.
 
Podsumowanie: ile kosztuje taras widokowy Biokovo Skywalk? Koszt wstępu na taras widokowy jest darmowy ale obowiązuje bilet do parku krajobrazowego, który według cennika z 2022 roku kosztuje 60 HRK.

 
Warto przeczytać również: