Czy na lotnisku we Lwowie jest WiFi? Czy jest internet?

Czy na lotnisku we Lwowie jest WiFi? Czy jest internet?

Lwów od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością jako destynacja turystyczna na city break oraz na dłuższy wyjazd. Na popularność Lwowa wpływa również fakt tego, że do Lwowa na lotnisko łatwo dolecieć. Wiele osób lądujących lub przesiadających się we Lwowie zastanawia się czy we Lwowie na lotnisku jest WiFi. Czy na lotnisku we Lwowie jest darmowy dostęp do internetu? Sprawdźmy to!

 

Jeśli przylatujecie do Lwowa i zastanawiacie się czy przed dojazdem z lotniska do centrum Lwowa uda Wam się zamówić Ubera lub Bolta bez konieczności kupowania lokalnej karty SIM to odpowiedź brzmi: tak.
 
Na lotnisku we Lwowie jest darmowe WiFi. WiFi na lotnisku we Lwowie dostępne dla podróżnych to sieć o nazwie !FREE.WiFi. Jeśli nie działa to warto spróbować poszukać darmowego internetu również w znajdujących się na lotnisku lokalach gastronomicznych.
 
Jeśli musicie dojechać ze lotniska do centrum i chcecie wezwać Ubera to nie wychodźcie przed terminal tylko zamówcie przejazd i czekajcie wewnątrz budynku, a do auta idźcie dopiero jak przyjedzie.
 
Jeśli WiFi Wam nie łapie i nie chcecie tłuc się ukraińskim autobusem do centrum to mamy dla Was poradę: środki komunikacji miejskiej we Lwowie również mają darmowe WiFi, więc można stanąć koło pojazdu stojącego na zajezdni, połączyć się z WiFi i zamówić przejazd.
 
Podsumowanie: czy na lotnisku we Lwowie jest dostęp do internetu? Tak, na lotnisku we Lwowie jest WiFi dla podróżnych.

 
Polecamy również: