Hulajnogi elektryczne Bolt w tym roku we Lwowie

Nowe zasady wjazdu na Ukrainę oraz jeszcze bardziej upierdliwe zasady powrotu do Polski sprawiają, że mało kto wybiera się obecnie do Lwowa więc dzisiejsza informacja nie będzie zbyt użyteczna dla turystów w obecnych czasach. Gdy sytuacja wróci do normalności może ich jednak ucieszyć. Firma Bolt znana już z możliwości zamawiania przejazdów wchodzi do Lwowa z nową usługą. We Lwowie dostępne będą hulajnogi elektryczne Bolta.
 
Ukraińskie media informują, o wzbogaceniu oferty usług we Lwowie. Do standardowych przejazdów Bolt, a także przejazdów Go, Business, Comfort, Isolated, Kids, Pets czy usługi dowozu Delivery dołączą hulajnogi elektryczne.
 
Hulajnogi elektryczne Bolta dostępne będą we Lwowie oraz w Odessie. Usługa ma zostać uruchomiona jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznego lata.
 
Hulajnogi Bolt dostępne są już na Ukrainie w stolicy – Kijowie. Cena hulajnogi to 9 UAH za rozpoczęcie wynajmu oraz 1,9 UAH za minutę przejazdu w tygodniu (od poniedziałku do czwartku) oraz 2,5 UAH za minutę w dniach od piątku do niedzieli. Na Ukrainie istnieje również możliwość wynajęcia elektrycznej hulajnogi na cały dzień. Koszt takiej usługi to 490 UAH dziennie czyli niecałe 70 złotych.
 
Przejazdy Boltem na Ukrainie dostępne są nie tylko we Lwowie, Kijowie i Odessie ale także w miastach takich jak Biała Cerkiew, Charków, Chmielnicki, Czernihów, Dniepropetrowsk, Iwano-Frankiwsk znany szeroko jako Stanisławów, Krzywy Róg, Połtawa, Sumy, Winnica i Zaporoże.

 
Polecamy również: