Jak dzwonić z Polski na Ukrainę? Nowa promocja w Plusie

W pierwszym półroczu tego roku mało kto jeździł na Ukrainę ale sytuacja wraca już do normalności i strach u większości osób mija. Jeśli ktoś z Waszej rodziny wybiera się na Ukrainę i na miejscu korzystać będzie z ukraińskiej karty (a będzie) to w Plusie przygotowano nową promocję z tańszymi rozmowami z Polski na Ukrainę. Promocja skierowana jest głównie do mieszkających w Polsce imigrantów zarobkowych z Ukrainy, ale jeśli chcecie zadzwonić do hotelu czy zarezerwować samochód na Ukrainie to nada się też dla Was. Jakie są szczegóły?

 

Sieć Plus odświeżyła właśnie promocję na rozmowy z Polski na Ukrainę. Sieć obiecuje “rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, 16 GB i 1000 minut na Ukrainę”. 1000 darmowych minut wykorzystać można na rozmowy z użytkownikami ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone oraz Lifecell.

 
Ile kosztuje pakiet? Nowy pakiet Plusa z rozmowami z Polski na Ukrainę kosztuje 35 zł w 30-dniowym pakiecie cyklicznym. Poza pakietem danych i rozmowami na Ukrainę w pakiecie darmowe połączenia krajowe, a także darmowe SMS-y i MMS-y w Polsce.

 
W punktach sprzedaży mają wkrótce pojawić się specjalne zestawy starterów pre-paid z ukraińskimi napisami, ale pakiet można też włączyć korzystając z taryf na kartę w sieci Plus takich jak Plus Elastyczna na Kartę oraz Nowy Plush. Aktywacja pakietu możliwa jest po wysłaniu SMS-a o treści 35 na bezpłatny numer 80988.

 
Sieć chwali się również przygotowaniem ukraińskojęzycznej infolinii działającej przez cały tydzień od 8 do 16:00. Szkoda, że żadna z ukraińskich sieci nie ma infolinii w języku polskim albo chociaż polskojęzycznej ulotki do starterów mobilnego internetu, które kupują praktycznie wszyscy turyści wyjeżdżający na Ukrainę na przykład na weekend do Lwowa ponieważ internet mobilny na Ukrainie jest jednym z najtańszych internetów mobilnych na świecie.

 
Polecamy również: