Od marca samolotem z Olsztyna do Lwowa z liniami LOT

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Olsztyna oraz województwa warmińsko-mazurskiego. W marcu Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają bezpośrednie połączenie lotnicze między Olsztynem, a Lwowem. Co wiadomo już o nowym połączeniu lotniczym do Lwowa?

 
Port Lotniczy Olsztyn – Mazury planuje w tym roku intensywny rozwój i dopisanie do listy połączeń kilku nowych kierunków. Nas interesuje oczywiście bezpośrednie połączenie z lotniskiem. Linie lotnicze LOT zapowiedziały uruchomienie nowych połączeń z Olsztyna do Lwowa. Wiadomo już, że loty wykonywane będą dwa razy w tygodniu – we wtorek i w sobotę.
 

Niestety jeśli chcecie polecieć z Olsztyna do Lwowa musicie przygotować się na nocną podróż. Samolot z Olsztyna wyleci do Lwowa o godzinie 3:10 nad ranem. Samoloty ze Lwowa lądować będą w Olsztynie nieco wcześniej – o 2:15. Przeloty na trasie Olsztyn-Lwów wykonywane będą na samolotach Bombardier Q400 w konfiguracji pozwalającej na zabranie 78 osób na pokład.
 
Znane są już ceny biletów lotniczych na połączenie z Olsztyna do Lwowa. Przelot w obie strony kosztować będzie od 239 zł co czyni przelot samolotem z Olsztyna do Lwowa bardzo korzystną opcją na dotarcie do miasta nad Pełtwią. Polskie Linie Lotnicze LOT obsługują również połączenia do Lwowa z Poznania, Bydgoszczy i Warszawy.
 

 
Polecamy również:

 

[related_posts_by_tax posts_per_page=”9″ format=”thumbnails” image_size=”medium” columns=”3″]

Dodaj komentarz