Co i gdzie kupić we Lwowie? Całodobowy MiniMarket, ul. Serbska 13, Lwów. Tania wódka przez 24h na dobę

Zakup alkoholu we Lwowie w godzinach nocnych jest teoretycznie nielegalny. Nie kupicie go wieczorem w Silpo w centrum handlowym Forum Lviv, wódki nocą nie dostaniecie też innych dużych sklepach sieciowych. Wiadomo jednak, że we Lwowie wiele przepisów to tylko sugestie. Tak jest ze sprzedażą alkoholu w godzinach nocnych w wielu mniejszych, niesieciowych sklepach. Polakom, którzy na urlopie w środku nocy na gwałt szukają wódki przychodzi z pomocą MiniMarket przy ulicy Serbskiej 13. Wszystkim innym też przychodzi z pomocą bowiem nie jest to tylko sklep monopolowy czynny 24h na dobę ale również pełnoprawny sklep spożywczy. MiniMarket jest w samym centrum. Tylko kilka kroków od Rynku we Lwowie.
 
Z wielką przykrością często przypominamy, że bardzo często Polaków do Lwowa ściąga nie bogata historia miasta czy architektura, ale niskie ceny w sklepach (przypominamy ceny na Ukrainie, a także niskie ceny w kawiarniach. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom turystów podajemy informację o tym gdzie w nocy można kupić dobrą ukraińską wódkę.

 

 

Całodobowy sklep MiniMarket we Lwowie zlokalizowany jest dosłownie 100 metrów od Rynku. Niewielki sklep przywodzi na myśl czasy komunistyczne. Nie ma tu koszyków i półek z których produkty dowolnie sobie wybierzemy. Tu towar podaje sprzedawca. Na szczęście w chwilach większego ruchu działają dwie kasy. Jedna po prawej, a druga po lewej stronie niewielkiego sklepu.
 
Wybierasz się do Lwowa? Sprawdź oferty noclegów:


Booking.com


 

Miniaturowy market zaopatrzony jest we wszystkie normalne produkty takie jak suszone ryby, wędliny, nabiał, chleb, napoje, słodycze, podstawowe przybory higieniczne i owoce. Jest jednym z niewielu miejsc w których w ścisłym centrum Lwowa kupicie względnie normalny, a nie szary… papier toaletowy. Są tu też luksusowe papierosy Sobranie, które znalazły się na naszej liście produktów, które warto kupić we Lwowie.

 

 

MiniMarket oferuje bowiem bogaty wybór również tanich papierosów, taniej wódki i taniego ukraińskiego piwa. W przeciwieństwie do sieciowych sklepów tu zakaz sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych nie jest do końca przestrzegany. Obsługa sklepu działa sprawnie, ale nie wszystkie ekspedientki rozmawiają po polsku lub angielsku. Ale na szczęście i takie się zdarzają.

 

W MiniMarkecie można płacić kartą. Sklep czynny jest oczywiście non stop, przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Polecamy również:

Dodaj komentarz