Loty z Bydgoszczy i Olsztyna do Lwowa wracają niedługo po Wielkanocy

Loty z Bydgoszczy i Olsztyna do Lwowa wracają niedługo po Wielkanocy

W styczniu informowaliśmy o zawieszeniu lotów Polskich Linii Lotniczych LOT na trasach Bydgoszcz – Lwów i Olsztyn – Lwów. Zbliża się czas w którym loty linii LOT do Lwowa zostaną wznowione. Ile kosztują bilety lotnicze do Lwowa z Bydgoszczy i Olsztyna? Kiedy samolot LOT znów wylądują na lotnisku w lwowskim Skniłowie?

 

Zgodnie z zapowiedziami ogłoszonymi przy okazji zawieszenia lotów, loty do Lwowa z Bydgoszczy i loty do Lwowa Olsztyna zostają wznowione z końcem kwietnia na czas wzmożonego ruchu turystycznego. Prawdopodobnie na jesień znów zostaną zawieszone z końcem września i spadkiem zainteresowania wyjazdami do Lwowa.

 

Pasażerowie chcący przelecieć się z Bydgoszczy do Lwowa rezerwujący dziś bilet na pierwszy z wznowionych przelotów w tygodniu po świętach Wielkanocnych muszą zapłacić w granicach 300 zł za klasę ekonomiczną i 1000 zł za klasę biznes. Wylatując do Lwowa z Bydgoszczy należy liczyć się z nieprzespaną nocą bowiem samolot startuje z Bydgoszczy o 3 w nocy.

 

Lecąc linią LOT z Olsztyna do Lwowa pierwszym z wznowionych lotów należy na chwilę obecną liczyć się z wydatkiem w granicach 450 zł za bilet klasy ekonomicznej i około 1050 zł za klasę biznes. Podobnie jak w przypadku lotów z Bydgoszczy podróżni muszą liczyć się z niedogodnością w postaci startu o 3 w nocy. Na szczęście loty z Bydgoszczy i Olsztyna do Lwowa nie są długie. Trwają tylko nieco ponad godzinę.

 

Na szczęście bardzo łatwy też jest dojazd z lotniska we Lwowie do centrum. Każdemu gorąco polecamy omijanie komunikacji miejskiej we Lwowie. Używając jednej z aplikacji przewozowych ostatnio zapłaciliśmy około 15 zł za przejazd.

 


 
Polecamy również:

 

[related_posts_by_tax posts_per_page=”8″ format=”thumbnails” image_size=”medium” columns=”4″]