Ile kosztuje wstęp do zoo w Krakowie? Ile bilet do zoo?

ZOO w Krakowie jest jedną z najpopularniejszych atrakcji dla dzieci i nie tylko wśród atrakcji w Krakowie. Wiele osób planujących swój wyjazd do Krakowa zastanawia się ile kosztuje wstęp do Zoo w Krakowie. Ile kosztuje zwiedzanie krakowskiego ogrodu zoologicznego? Ile trzeba zapłacić za bilet? Sprawdźmy to!

 
Jeśli zastanawiacie się ile kosztuje wstęp do zoo w Krakowie to mamy dla Was odpowiedź. Zwiedzanie zoo nie jest najtańsze ale nie jest też przesadnie drogie. Ile kosztuje bilet?
 
W cenniku krakowskiego zoo przeczytać można, że bilet normalny w okresie od 1 kwietnia do 31 października kosztuje 22 złote. Bilet ulgowy, uprawniający do wstępu również studentów przed 26. rokiem życia, to koszt 18 zł.
 
Dla fanów zoo w Krakowie ciekawym pomysłem jest roczny bilet ważny przez 365 dni od daty zakupu. Za taki bilet trzeba zapłacić 200 zł w przypadku biletu normalnego i 140 w przypadku ulgowego.
 
Bilet rodzinny do ZOO w Krakowie to kosz 70 złotych. Są również bilety dla seniorów w wieku powyżej 70 roku życia za 5 zł (w dni powszednie), a także inne zniżkowe bilety.
 
Bilet do zoo w Krakowie poza sezonem turystycznym czyli od 1 listopada do 31 marca jest tańszy. Poza sezonem koszt biletu normalnego do ZOO w Krakowie to 18 zł, a biletu normalnego to 10 złotych.
 
Zarówno w sezonie jak i poza nim darmowo wchodzą do zoo dzieci do 3 roku życia. Pełen cennik i jego ewentualne zmiany można oczywiście znaleźć na oficjalnej stronie internetowej krakowskiego zoo.

 
Polecamy również: