Cennik Tatrzańskiego Parku Narodowego. Ile kosztuje wstęp?

Tatrzański Park Narodowy jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych parków narodowych w Polsce. Niestety w przeciwieństwie do wielu parków narodowych ten jest płatny. Ile kosztuje wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego w którego skład wchodzi na przykład Dolina Chochołowska. Jaki jest cennik Tatrzańskiego Parku Narodowego? Ile trzeba zapłacić za bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego?

Jeśli zastanawiacie się jak wygląda cennik wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego to mamy dla Was szybką odpowiedź. Wejście na trasy położone w obrębie jednego z najbardziej znanych parków narodowych w Polsce nie należy do najdroższych przyjemności. Wstęp nie jest drogi.

Bilet normalny do Tatrzańskiego Parku Narodowego kosztuje 9 złotych za jednodniowy bilet normalny i 4,50 zł za bilet ulgowy. Bilet wstępu na 7 dni kosztuje 45 zł za bilet normalny i 22,50 za bilet ulgowy.

Jeśli zastanawiacie się ile kosztuje parking przy szlaku do Morskiego Oka to jego cena waha się w zależności od sezonu oraz obłożenia. Parking ten kosztuje od 35 do nawet 75 złotych.

Podsumowanie: jaki jest cennik biletów na wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego? Za wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego nie jest drogi ale trzeba za niego zapłacić 9 zł za bilet normalny.

Polecamy również: