Czy McDonald’s jest czynny w Wielkanoc 2024

Święta Wielkanocne są dla członków kościoła rzymskokatolickiego ważnym okresem w roku ale nie wszyscy w Polsce należą do niego i nie wszyscy świętują Wielkanoc. Wiele osób zastanawia się czy w Wielkanoc McDonald’s jest otwarty. Czy restauracje popularnej sieci lokali będą czynne? Jakie są godziny otwarcia McDonald’sa w Wielkanoc 2024? Sprawdźmy to!

 

Jeśli zastanawiacie się czy w Wielkanoc McDonald’s jest czynny to mamy dla Was dobre wiadomości. Większość restauracji popularnej sieci fastfoodów jest otwarta. Zamknięte będą oczywiście te lokale, które znajdują się w centrach handlowych ale osobno stojące restauracje są w większości otwarte.
 
Niektóre z restauracji mogą mieć nieco krótsze godziny otwarcia w Wielką Niedzielę czy Poniedziałek Wielkanocny ale generalnie są normalnie czynne i okienka McDrive są normalnie otwarte nawet przez 24 godziny na dobę.
 
Szczegółowe godziny otwarcia restauracji sieci McDonald’s są dostępne na oficjalnej stronie internetowej polskiego oddziału. Tam, na mapce, wystarczy wybrać swoją ulubioną restaurację i zobaczyć jakie konkretnie ma godziny otwarcia w Wielką Sobotę, Wielką Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny.

 
Polecamy również: