Ile kosztuje wejście do Doliny Kościeliskiej? Cennik!

Dolina Kościeliska w Tatrach jest jednym z bardziej atrakcyjnych terenów turystycznych często odwiedzanych przez osoby, które nie wybierają się w wyższe partie gór, a nawet amatorów. Dlatego też wiele osób zastanawia się ile kosztuje wejście do Doliny Kościeliskiej. Jaki jest cennik biletów Doliny Kościeliskiej? Ile kosztuje wejście do doliny? Sprawdźmy to!

Dolina Kościeliska jest obok Doliny Chochołowskiej jednym z najpopularniejszych miejsc po polskiej stronie Tatr. Niestety wstęp do doliny jest płatny.

Czy wejście do Kościeliskiej jest płatne? Ile kosztuje wejście do Doliny Kościeliskiej? Ile trzeba zapłacić za wejście?

Dolina Kościeliska znajduje się na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wejście na teren TPN wymaga wcześniejszej opłaty. Jeśli idziemy do Doliny Kościeliskiej to cennik wygląda następująco.

Za wstęp na bilecie normalnym trzeba zapłacić 9 złotych, a ulgowy to koszt 4,50 zł. Za bilet na 7 dni płaci się odpowiednio 45 zł za normalny i 22,50 zł za ulgowy.

Podsumowanie: ile kosztuje wejście do Doliny Kościeliskiej? Do doliny obowiązują bilety z cennika Tatrzańskiego Parku Narodowego w cenie 9 zł za bilet normalny na jeden dzień.

Warto przeczytać również: