Ogród świateł Kraków Smerfy 2023 cennik? Ile bilety?

Każdego roku w okolicy M1 w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie organizowany jest Ogród Świateł. W 2023 roku tematem przewodnim są Smerfy. Wiele osób zastanawia się jaka jest cena biletu na Smerfy w Ogrodzie Świateł. Jaki jest cennik 2023 Ogród Świateł Kraków? Ile trzeba zapłacić za bilet?

Ogród Świateł koło centrum handlowego M1 w Krakowie w 2023 roku przenosi odwiedzających do krainy popularnych niebieskich stworków – Smerfów, a dokładnie do smerfnego lasu. Ile kosztuje bilet na Smerfy w Ogrodzie Świateł? Jaki jest cennik w 2023 roku?

Ogród Doświadczeń Kraków w 2023 roku ma następujący cennik biletów wstępu. Za wejście na bilecie normalnym trzeba zapłacić 36 złotych w dniach od poniedziałku do czwartku i 44 zł od piątku do niedzieli, a bilet ulgowy jest tańszy zaledwie o kilka złotych. Ulgowy to koszt 33 zł od poniedziałku do czwartku i 39 zł od piątku do niedzieli. Dziecko do 100 cm wzrostu wchodzi za 1 zł.

W sprzedaży są też bilety w przedsprzedaży i karnety na cały sezon, których zakup w stosunku do ceny opłaca się najbardziej.

Gdzie kupić bilety na Smerfy w Krakowie? Bilety do Ogrodu Świateł 2023 w Krakowie na Smerfy można kupić w internecie na oficjalnej stronie internetowej.

Podsumowanie: ile kosztują bilety na Smerfy w Ogrodzie Świateł w Krakowie? Cena biletu różni się w zależności od dnia tygodnia. Od poniedziałku do czwartku normalny to koszt 36 zł, a ulgowy 33 zł, a od piątku do niedziki ceny są wyższe i wynoszą 44 i 39 zł.

Polecamy również: