Gdzie zostawić samochód w Krakowie na kilka dni? Parkingi 2021

Gdzie zostawić samochód w Krakowie na kilka dni? Parkingi 2021

Ceny parkowania w Krakowie nie należą do niskich, a strefa płatnego parkowania rozszerza się w szybkim tempie. Wiele osób przyjeżdżających do Krakowa nie stać na drogi parking lub parkingi strzeżone. Wiele osób zastanawia się gdzie zostawić samochód na kilka dni za darmo. Czy da się? Sprawdźmy to. Czy darmowy parking 2021 jest możliwy?

 

Wielu podróżnych przyjeżdżających do Krakowa na kilka dni zastanawia się gdzie można zaparkować. Jeśli chodzi o pozostawienie samochodu w centrum lub wcale nie w centrum, a już daleko od centrum ale również w strefie, to nie jest to tanie. Zrozumiałym jest, że wiele osób nie chce ponosić tak wysokich kosztów. Gdzie zaparkować na kilka dni za darmo? Tutaj podpowiadamy jeśli chodzi o parkowanie blisko Rynku.
 
Za darmo w Krakowie można parkować poza strefą płatnego parkowania lub w strefie ale tylko w niedziele i święta. Niektórzy przyjezdni decydują się na zostawianie samochodów na parkingach poza strefą płatnego parkowania na przykład na różnych osiedlach. Inni decydują się na pozostawienie samochodu na kilka dni na przykład w rejonie jednego z supermarketów spożywczych i budowlanych w dzielnicy Olsza. Zauważyliśmy tam nawet samochody stojące po kilka tygodni…
 
Na dłużej można zaparkować więc na różnych dużych parkingach w Krakowie ale poza strefą. Jak obecnie wygląda strefa płatnego parkowania można zobaczyć na oficjalnych stronach.

 
Warto przeczytać również: