Czy w Szczawnicy jest Rossmann? Czy jest sieciowa drogeria?

Wiele jest atrakcji w Szczawnicy ale położony na granicy Beskidów i Pienin kurort ma też kilka wad. Wiele osób wybierających się na święta i Nowy Rok lub wakacje w Szczawnicy zastanawia się czy w Szczawnicy jest Rossmann. Czy popularna sieciówka z kosmetykami ma swój sklep w Szczawnicy? A może jest sklep innej sieci? Czy w Szczawnicy jest Hebe?

 
Jeśli zastanawiacie się co zabrać do Szczawnicy to na liście produktów, które warto ze sobą wziąć zdecydowanie znajdą się rzeczy z oferty sieci drogerii. Czy w Szczawnicy jest Rossmann? Czy jest Hebe? Jeśli chodzi o zakupy w Szczawnicy to możecie mieć problem.

 
W Szczawnicy nie ma lokali McDonald’s, KFC, Pizzy Hut czy Starbucksa. Nie ma też drogerii Rossman ani Hebe. Jeśli chodzi o sklepy i galerie handlowe to Szczawnica wciąż kuleje. Dominują niewielkie sklepy, których asortyment nie jest tak szeroki jak dużych sklepów, a ceny – ze względu na położenie turystyczne – bywają wyższe niż w mieście. Tak jest nie tylko z benzyną w Szczawnicy, która w chwili powstawania tego tekstu była droższa w Szczawnicy niż w Krakowie.

 
Jeśli szukacie Rossmanna niedaleko Szczawnicy to najbliższe sklepy niemieckiej sieci drogerii znajdziecie w Białce Tatrzańskiej, Nowym Targu i Nowym Sączu. Hebe najbliżej Szczawnicy znajdziemy w Nowym Sączu i Zakopanem. Małą drogerię znajdziemy w Krościenku nad Dunajcem, a apteki bez trudu w samej Szczawnicy.

 
Ps. jeśli od czasu publikacji tego tekstu jesienią 2020 roku sytuacja uległa zmianie i jest Rossmann lub Hebe w Szczawnicy to koniecznie dajcie nam znać!

 
Polecamy również: