11 występów ulicznych artystów ze Lwowa. Jeszcze kiedyś ich usłyszymy!

Wielokrotnie wynajmowaliśmy mieszkania z widokiem na Rynek we Lwowie. Na weekend to super opcja. Na kilka dni? Też nie jest źle. Na tydzień, dwa, miesiąc? Można dostać szału od powtarzającego się repertuaru ulicznych artystów. Teraz jednak za nimi tęsknimy. Oto przegląd najciekawszych ulicznych występów ze Lwowa.

 
Ok może nie wszystkie stoją na najwyższym poziomie muzycznym…

 


 
Tego Pana zna chyba każdy kto od dłuższego czasu jeździł do Lwowa. Jego covery są naprawdę super o ile akurat nie mieszka się dokładnie nad miejscem w którym zwykł się rozstawiać. I tak pozdrawiamy!

 


 
Występ jest na tyle dobry, że do pomocy muzykowi włączyli się również nagrywający. Lwowski cover singla Californication amerykańskiej grupy Red Hot Chili Peppers.

  
Bardzo dobrze zrealizowany i zmontowany uliczny występ lwowskiej grupy Con-Trust. W repertuarze m.in. przeboje Jacksona czy Stinga.

  
Jazz na Rynku we Lwowie? Jeszcze kiedyś usłyszymy coś podobnego…

 


 

Gdyby David Gilmour rozstawił się na ulicy Lwowa ten pan z powodzeniem mógłby wskoczyć na gitarę rytmiczną! Oto poświęcona Sydowi Barrettowi kompozycja Shine On You Crazy Diamond z albumu Wish You Were Here w lwowskiej odsłonie.

 


 
Ten utwór zwykle kojarzy nam się z Frankiem Sinatrą lub chyba nawet częściej odtwarzaną wersją w interpretacji Julie London. Ze Lwowem? Od teraz i ze Lwowem!

 


  
Rzadko zdarza się, by by na ulicy występował cały zespół. Tu mamy wszystko – bas, gitarę, skrzypce, perkusję. Aerials z wydanej w 2001 roku płyty Toxicity grupy System of a Down.

  
Nienajgorszy cover kawałka My Medicine z repertuaru grupy The Pretty Reckless. Szkoda że jakość nagrania tak marna.

  
Coś dla fanów serialu Gra o Tron w interpretacji lwowskiej grupy Satori Band.

  
Hotel California grupy The Eagles. Przyznajcie, takiego wykonawcy się nie spodziewaliście!

  
Uliczny cover słynnego przeboju amerykańskiej grupy Metallica z płyty znanej wśród fanów jako The Black Album. Zaczyna się naprawdę nieźle…

 
Tęskniącym za Lwowem proponujemy przeglądnięcie galerii przepięknych obrazów z widokami Lwowa oraz teledyski nakręcone we Lwowie.

 


 
Polecamy również: