Loty LOT-u z Bydgoszczy do Lwowa zawieszone. To nie jedyna informacja

Wyjazdy na Ukrainę są popularne przede wszystkim ze względu na niskie ceny. Okazuje się jednak, że wycieczki do Kijowa i Lwowa nie są na tyle popularne, by opłacalne było utrzymywanie stałego połączenia lotniczego tych miast z Bydgoszczą. Linie lotnicze LOT poinformowały o zakończeniu połączenia z Kijowem. Zawieszone będą też loty do Lwowa.

 

Wyloty z Bydgoszczy okazały się nie wystarczająco popularne zarówno wśród turystów jak i pracujących w Polsce imigrantów. Połączenie z lotniskiem w Kijowie zostanie zamknięte od trzeciego tygodnia stycznia. W tym samym czasie zawieszone zostaną loty do Lwowa, które mają zostać wznowione w okresie turystycznym.

 

Lot ma zamiar wznowić połączenie w okresie od kwietnia do końca września. Lot lata z Bydgoszczy do Lwowa od sierpnia 2017 roku, później uruchomiono połączenie z kijowskim lotniskiem Kijów Żuliany. Loty do Kijowa z Bydgoszczy będą wciąż możliwe jednak na lotnisko Boryspol z linią Ryanair.

 

Odwołanie lotów Polskiej Linii Lotniczej LOT to nie jedyny problem lotniska we Lwowie. Do ograniczenia lotów ze Lwowa przygotowuje się również linia lotnicza Ernest Airlines, która od 21 stycznia zawiesza loty ze Lwowa do Wenecji i Mediolanu.

 


 
Polecamy również:

 

[related_posts_by_tax posts_per_page=”8″ format=”thumbnails” image_size=”medium” columns=”4″]