Czy 1 maja 2024 są otwarte Żabki? Jakie godziny otwarcia?

W Polsce 1 maja jest dniem ustawowo wolnym od pracy, co oznacza, że większość sklepów, instytucji i firm jest tego dnia zamknięta. Nie inaczej jest 1 maja 2024 roku w środę. Jest to dzień obchodów Dnia Pracy. Wiele osób zastanawia się czy 1 maja sklepy Żabka są otwarte. Czy 1 maja 2024 można zrobić zakupy w Żabce? Jak są otwarte Żabki?

Sieć Żabka, znana z szerokiej sieci sklepów osiedlowych rozsianych w różnych zakątkach Polski, często decyduje się na otwarcie swoich placówek także w dniach świątecznych czyli ustawowo wolnych od pracy. Nie inaczej jest 1 maja 2024 roku czyli we środę.

Czy 1 maja 2024 roku sklepy Żabka są otwarte? W środę, mimo że przypada na ten dzień święto, sklepy Żabka są otwarte. Sprawa ma się tu podobnie jak z restauracjami.

Godziny otwarcia poszczególnych sklepów sieci Żabka w dniu 1 maja mogą się różnić w zależności od lokalizacji i decyzji właściciela sklepu. Warto więc sprawdzić godziny otwarcia konkretnego sklepu do którego mamy najbliżej, korzystając z oficjalnej strony internetowej sieci Żabka lub wcześniej zapytać o środowe godziny pracy u obsługi.

W większości przypadków w święta sklepy Żabka mają pewne standardowe godziny otwarcia, a niektóre placówki otwarte są dłużej. Jeśli jednak potrzebujemy zrobić zakupy 1 maja to w sklepach Żabka będzie taka możliwość.

Polecamy również: