Czy 1 maja 2024 McDonald’s jest otwarty? Czy czynne?

1 maja 2024 roku to tradycyjnie już dzień ustawowo wolny od pracy w którym większość miejsc nie pracuje. Wiele osób nie wie więc czy restauracje sieci McDonald’s są otwarte 1 maja. Sprawdźmy czy McDonald’s jest otwarty 1 maja 2024 roku.

Każdego roku 1 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy czyli popularne święto pracy będące w Polsce dniem ustawowo wolnym już od 1950 roku. Dodatkowo ze względu an bliskość kolejnego święta w Polsce początek maja jest okresem przedłużonego weekendu. W święto pracy wiele miejsc jest nieczynna. Czy restauracje McDonald’s również?

Jeśli zastanawiacie się czy 1 maja McDonald’s jest otwarty to mamy dla Was dobre wiadomości. Większość lokali popularnej sieci restauracji szybkiej obsługi jest normalnie otwarta – można zamówić przy kasie albo korzystając z McDrive.

Są oczywiście restauracje McDonald’s, które są nieczynne 1 maja 2024 roku. Sytuacja wygląda tu zwykle tak jak w przypadku innych restauracji. Są to zwykle te, które znajdują się w zamkniętych wówczas galeriach handlowych. Niektóre lokale mogą mieć inne godziny otwarcia ale ogólnie restauracje są czynne w środę 1 maja 2024 roku.

Podsumowanie: czy 1 maja McDonald’s jest czynny? McDonald’s jest czynny 1 maja, 2 maja jak i 3 maja 2024 roku. Szczegółowe godziny otwarcia restauracji McDonald’s w dniu 1 maja 2021 roku można zobaczyć na oficjalnej stronie sieci.

 
Polecamy również: