Szklany Taras Biokovo cennik Skywalk w 2024

Taras widokowy Biokovo Skywalk jest jedną z największych atrakcji w regionie. Wielu turystów zastanawia się ile kosztuje bilet na Biokovo Skywalk. Czy wstęp jest płatny? Jaka jest cena biletu w 2024 roku? Oto koszt zwiedzania szklanego tarasu widokowego oraz koszt wstępu do parku krajobrazowego Biokovo w Chorwacji oraz najważniejsze informacje.

Niesamowite widoki na okolicę
Szklany taras ma wymiary 23 x 3 metry, oferuje imponujący widok na morze i wyspy. Przy dobrej pogodzie da się stąd zobaczyć nawet Włochy

 

Biokovo Skywalk w rejonie Makarska w Chorwacji jest jedną z największych atrakcji parku krajobrazowego Biokovo w Chorwacji. Ile kosztuje zwiedzanie?
 
Jeśli chcemy przejść się po szklanym tarasie widokowym Biokovo Nature Park to nie musimy kupować specjalnego biletu na atrakcję. Obowiązuje tu po prostu bilet wstępu do parku krajobrazowego, a taras jest w jego cenie.
 

Ile kosztuje wejście do Biokovo Nature Park? Bilet do parku krajobrazowego Biokovo w Chorwacji według cennika z 2022 roku to koszt 8 EUR czyli w przeliczeniu około 35 złotych za bilet normalny na cały dzień.
 
Wejście na trzy dni to koszt 5 EUR. Wejście na trzy dni kosztuje 16 EUR, bilet ważny przez tydzień kosztuje 40 EUR, a wejściówka pozwalająca na wstęp przez cały miesiąc to koszt 160 EUR. Dzieci do 7. roku życia mogą wejść do parku, a więc także i na Skywalk Biokovo za darmo.
 
Wiele osób zastanawia się czy w okolicy tarasu widokowego jest parking. Na szczęście tak, jednak warto pamiętać że jest to oblegana atrakcja turystyczna, a parking jest mały więc wielu turystów decyduje się na parkowanie na parkingach oddalonych od atrakcji i przejście do samego tarasu widokowego pieszo.

Zasady na skywalku
Maksymalny czas przebywania na tarasie widokowym to 10 minut. Maksymalna liczba odwiedzających na szklanej platformie to 30 osób jednocześnie

 

 
Wjazd do parku w godzinach szczytu jest limitowany wyłącznie do kilkudziesięciu aut na godzinę.
 
Podsumowanie: ile kosztuje taras widokowy Biokovo Skywalk? Koszt wstępu na taras widokowy jest darmowy ale obowiązuje bilet do parku krajobrazowego, który według cennika z 2024 roku kosztuje od 8 EUR za bilet normalny na jeden dzień. Bilety do parku można kupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej na 5 dni przed oficjalnym otwarciem parku od kwietnia 2024 roku.

 
Warto przeczytać również: