Czy w Sylwestra jeżdżą pociągi? Czy jeżdżą w Nowy Rok?

Czy w Sylwestra jeżdżą pociągi? Czy jeżdżą w Nowy Rok?

Sylwester to wyjątkowy dzień dla wielu osób ale nie wszyscy Polacy bawią się na imprezach w Sylwestra. Wiele ludzi musi udać się w podróż. Podróżni często zastanawiają się czy w Sylwestra jeżdżą pociągi. Czy kolej kursuje w Sylwestra? Czy w Sylwestra można jechać pociągiem? Czy w Nowy Rok jeżdżą pociągi?

 
Jeśli zastanawialiście się czy w Sylwestra jeżdżą pociągi to mamy odpowiedź. Tak, w Sylwestra jeżdżą pociągi i warto pamiętać, że jest to dzień powszedni więc u większości przewoźników obowiązuje rozkład z dnia powszedniego albo specjalny rozkład na Sylwestra, który można sprawdzić na oficjalnych stronach.
 
Wiele osób zastanawia się czy w Nowy Rok jeżdżą pociągi. Tutaj też oczywiście nie ma mowy o tym, by pociągi nie wyjechały w trasy. Warto jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do Sylwestra 1 stycznia to już święto i dzień ustawowo wolny od pracy. Oznacza to że rozkład jazdy pociągów w Nowy Rok to rozkład świąteczny lub taki specjalnie przygotowany na Nowy Rok.
 
Konkretnych rozkładów jazdy pociągów w Sylwestra i Nowy Rok warto poszukać na oficjalnych stronach przewoźników z których usług chcemy skorzystać.

 
Polecamy również: