Królewskie Ogrody Botaniczne Kew – cennik, bilety, zwiedzanie 2024

Królewskie Ogrody Botaniczne Kew w Londynie to jedna z najpopularniejszych atrakcji w Londynie. Royal Botanic Gardens odwiedza też wielu Polaków. Osoby jadące po raz pierwszy do Londynu zastanawiają się ile kosztuje bilet do Kew Royal Botanic Gardens. Ile kosztuje wstęp? Jaki jest cennik biletów? Za ile królewskie ogrody botaniczne Kew Gardens Londyn? Sprawdźmy to!

 
Królewskie Ogrody Botaniczne Kew to ogród botaniczny składający się ze szklarni, palmiarni i ogrodów na wolnym powietrzu wpisany na listę UNESCO. Według niektórych opinii jest to największa i najbardziej zróżnicowana kolekcja botaniczna i mykologiczna na świecie. Ile kosztuje bilet do ogrodu?
 
Jaki jest cennik biletów do Kew Gardens? W cenniku nie jest tanio ale nie jest też drogo. Cena wstępu zależy od tego kiedy mamy zamiar wybrać się na zwiedzanie.
 
Bilet normalny w szczycie sezonu (od 1 lutego do końca października) to koszt 17 GBP, a po 16:00 10 GBP jeśli bilet zakupimy z wyprzedzeniem lub 21,50 GBP i 10 GBP po 16:00 jeśli bilety kupimy na miejscu.
 
Poza sezonem czyli w listopadzie, grudniu i styczniu jest taniej. Bilet kupiony z wyprzedzeniem kosztuje 12 GBP, a kupiony na miejscu 14 GBP.
 
Bilety ulgowe czy też bilety emeryckie oraz bilety dla mieszkańców najbliższej okolicy są tańsze. Pełen cennik dostępny jest oczywiście na oficjalnej stronie ogrodu botanicznego.
 
Ceny z cennika Królewskich Ogrodów Botanicznych w Kew pochodzą z cennika aktualnego z początkiem 2023 roku. Jeśli wybieracie się tu na wycieczkę dużo później to warto zweryfikować na oficjalnej stronie czy ceny biletów wciąż są aktualne.

 
Polecamy również: