Czy w Finlandii jest zmiana czasu? Zmiana czasu 2021

Czy w Finlandii jest zmiana czasu? Zmiana czasu 2021

Debata nad tym czy warto znieść zmianę czasu w Europie trwa już od lat i… niewiele z niej wynikło. Wiele osób zastanawia się w których jakach jest zmiana czasu. Czy zmiana czasu jest w Finlandii? Czy w Finlandii przestawiamy zegarki? Czy Finowie przestawiają czas z zimowego na letni i z letniego na zimowy? Sprawdźmy jak wygląda temat zmiany czasu w Finlandii.

 
Wiele krajów świata nigdy nie zmieniało czasu albo prowadziło zmianę czasu ale się z niej wycofało. Relikt przeszłości miał być również zniesiony w Unii Europejskiej i wielu krajach Europy. Czy tak się stało? Czy w Finlandii jest zmiana czasu?
 
Finlandia wciąż należy do krajów w których przestawia się zegarki z czasu zimowego na letni i letniego na zimowy. Zmiany czasu dokonuje się dwukrotnie: w marcu na letni i w październiku na zimowy.
 
Podsumowując: czy w Finlandii jest zmiana czasu? Jest. Finlandia wciąż jeszcze nie zrezygnowała ze zmiany czasu. Najbliższa zmiana czasu w Finlandii zaplanowana jest na 28 marca 2021 roku. Zegarki przestawimy wówczas o godzinę do przodu.

 
Polecamy również: