Muzeum Wyspiańskiego cennik. Ile kosztuje zwiedzanie?

Wśród ciekawych muzeów poświęconych znanym artystom w Krakowie jednym z bardziej interesujących jest Muzeum Stanisława Wyspiańskiego. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje wstęp do Muzeum Wyspiańskiego. Jaki jest cennik biletów? Ile trzeba zapłacić? Sprawdźmy to!

 

Gdzie jest Muzeum Stanisława Wyspiańskiego? Muzeum Wyspiańskiego znajduje się na pl. Sikorskiego pod numerem 6. Muzeum jest czynne tylko przez cztery dni w tygodniu co może być problemem dla osób, które przyjeżdżają do Krakowa na krótko. Ile kosztuje wstęp?
 
Bilet normalny do Muzeum Wyspiańskiego w Krakowie to koszt 18 zł, a bilet ulgowy kosztuje 36 złotych. Wstęp dla dzieci i młodzieży jest tańszy i kosztuje 1 zł. Są też bilety rodzinne za 36 zł.
 
Czy da się zwiedzać Muzeum Wyspiańskiego za darmo? Da się! Dniem darmowego zwiedzania jest wtorek. Tutaj więcej o darmowych dniach w muzeach w Krakowie.
 
Ceny z cennika pochodzą z cennika aktualnego w 2023 roku więc jeśli chcecie wybrać się na zwiedzanie Muzeum Wyspiańskiego dużo później to warto sprawdzić na oficjalnej stronie muzeum czy cennik wciąż jest aktualny.

 
Polecamy również: