Czy można lecieć samolotem do Chorwacji? Czy są bezpośrednie loty z Polski?

Chorwacja od wielu lat jest jednym z ciekawszych miejsc na wakacje. Wiele osób wyjeżdża do Chorwacji własnym samochodem ale są też osoby, które nie chcą tracić czasu w aucie albo w pociągu do Chorwacji 2022 tylko przelecieć samolotem. Czy do Chorwacji da się polecieć samolotem? Czy do Chorwacji można polecieć samolotem?

 
Jeśli zastanawialiście się czy można polecieć do Chorwacji samolotem to odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, można! W Chorwacji jest kilka mniejszych lub większych lotnisk. Cywilne lotniska są w miastach takich jak Brac, Dubrownik, Mali Losinj, Osijek, Pula, Rijeka, Split, Zadar oraz Zagrzeb. Czy da się tam dolecieć bezpośrednio z Polski?
 
Bezpośrednie loty z Polski do Chorwacji możliwe są z wielu miejsc w Polsce na wiele lotnisk w Chorwacji. Bezpośrednio do Chorwacji polecimy z Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Rzeszowa, Modlina i Warszawy do Zadaru.
 
Z Katowic, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Gdańska i Lublina polecimy do Splitu. Do Dubrownika polecimy z Warszawy, do Puli z Poznania i do Zagrzebia z Warszawy.
 
Podsumowanie: czy można lecieć samolotem do Chorwacji? Tak! Czy są bezpośrednie loty z Polski do Chorwacji? Są!

 
Warto przeczytać również: