Pijana Wiśnia teraz także w Łodzi przy Piotrkowskiej 85

Pijana Wiśnia teraz także w Łodzi przy Piotrkowskiej 85

Niewielkie lokale Pijana Wiśnia są jednymi z knajpek najczęściej odwiedzanych przez turystów spędzających wakacje we Lwowie czy w Truskawcu. Popularną wiśniową nalewkę już od dłuższego czasu można kupić też w Polsce w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Od niedawna Pijana Wiśnia znana ze Lwowa jest również w Łodzi. Gdzie jest Pijana Wiśnia w Łodzi?

 

Osoby chcące skosztować popularnej wiśniowej nalewki znanej z wakacji na Ukrainie mogą spróbować jej również w centrum Łodzi. Nowa Pijana Wiśnia została otwarta przy ul. Piotrkowskiej 85.
 
Wnętrze przypomina miejscówki znane z pozostałych miast. W menu to samo co w każdej innej Pijanej Wiśni. Istnieje możliwość spożycia nalewki na miejscu z charakterystycznych kryształowych kieliszków lub też zakupu produktu w butelce. Butelka likieru wiśniowego 0,1 litra za 15,50 zł, pół litra za 59,50 zł.
 

Pijana Wiśnia w Łodzi może pochwalić się dość długimi godzinami otwarcia. Lokal czynny jest od 12:00 do 1 w nocy od niedzieli do czwartku, a w piątki i soboty od 12:00 do 2:00.

 
Warto przeczytać również: