Gdzie kupić kartę SIM we Lwowie? Adresy i salony

Nie tak dawno temu przestrzegaliśmy wszystkich przed roamingiem na Ukrainie. Nawet niedoświadczeni podróżnicy jadący do Lwowa wiedzą, że internet mobilny na Ukrainie jest tani ale żeby go mieć trzeba kupić kartę SIM. Gdzie kupić kartę SIM we Lwowie?
 
Zakup karty SIM jest możliwy w wielu miejscach na Ukrainie, nawet w niewielkich sklepach nastawionych na turystów na przykład na przejścu Medyka-Szeginie, ale zakup to jedno, a aktywacja to drugiej. Jeśli chcecie mieć ukraińską kartą SIM to by w pełni móc korzystać ze wszystkich możliwości jakie ona ze sobą niesie należy ją aktywować. Aktywować kartę można w salonie operatora.
 
Co to oznacza? Ni mniej, ni więcej to, że kartę SIM najlepiej kupić w salonie operatora po dojechaniu do Lwowa, Odessy czy Kijowa. W tym tekście zajmujemy się jednak tym gdzie kupić kartę we Lwowie, więc adresy tylko dla Lwowa podamy.
 
Najwygodniej kupić kartę SIM w salonie operatora znajdującym się w centrach handlowych. Zanim jeszcze zaczniemy się ogarniać po przyjeździe można zatrzymać się w Forum Lviv albo w Victoria Gardens. Inne pomysły?
 
Jeśli chcecie skorzystać z oferty Kyivstar to salony tej sieci znajdziecie w centrum Lwowa przy d. ul. Akademickiej pod numerem 8 (al. Szewczenki 8), przy ul. Wałowej 11 oraz dosłownie kilka kroków od Rynku przy obecnej ul. Beryndy 1 w charakterystycznym budynku zdobionym sylwetkami polskich pisarzy.
 
Jeśli chcecie skorzystać z oferty Lifecell to salony w samym centrum znajdziecie m.in. pod adresem Kniazia Romana 2 (d. ul. Batorego 2), a także przy Wałach Hetmańskich pod adresem Prospekt Swobody 6/8.
 
Chętni na skorzystanie z sieci Vodafone mogą wybrać się pod adres pl. Halicki 20, Prospekt Swobody 1/3 albo obecna ul. Doroszenki 2.
 
Jeśli interesuje Was internet mobilny na Ukrainie to polecamy nasz obszerny tekst o cenach i pakietach – internet mobilny na Ukrainie.
 
Warto przeczytać również: