Czy w Boże Ciało McDonald’s jest otwarty? Czy czynne?

Dla katolików Boże Ciało czyli uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa jest jednym z ważniejszych wydarzeń w ciągu roku. Dla pozostałych jest po prostu zwykłym dniem wolnym i szansą na przedłużony weekend. Wiele osób zastanawia się czy w Boże Ciało 2021 otwarte są restauracje popularnej sieci McDonald’s. Czy McDonald’s jest otwarty w Boże Ciało?

 

Boże Ciało jest świętem kościelnym oraz dniem ustawowo wolnym od pracy. Oznacza to, że zamkniętych jest wiele różnych przedsiębiorstw czy punktów usługowych. Czy tak samo jest w przypadku restauracji McDonald’s? Jeśli zastanawiacie się czy McDonald’s jest czynny to mamy dla Was odpowiedź.
 
Większość restauracji McDonald’s w Polsce jest normalnie otwarta w Boże Ciało w 2021 roku. Nie oznacza to oczywiście, że czynna będzie każda restauracja. Zamknięte będą przede wszystkim te restauracje, które znajdują się w zamkniętych tego dnia galeriach handlowych. Wolnostojące lokale pozostają otwarte w Boże Ciało.
 
Jakie są godziny otwarcia? Niektóre lokale mogą być czynne nieco inaczej, niż w zwykłe dni powszednie. By dowiedzieć się jak czynny jest w Boże Ciało Wasz ulubiony lokal najlepiej sprawdzić godziny otwarcia na oficjalnej stronie sieci McDonald’s Polska.

 
Polecamy również: