Czy w Boże Ciało KFC jest otwarte? Czy czynne?

Dla głęboko wierzących święto znane jako Boże Ciało czyli uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa jest jednym z najważniejszych świąt. Dla tych, którzy nie są gorliwymi katolikami jest to okazja na wolny dzień i skorzystanie z dnia wolnego. Wiele osób w dniu wolnym chce wyskoczyć na fastfood i zastanawia się czy KFC jest otwarte. Czy w Boże Ciało KFC jest czynne?

 

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy w Boże Ciało w 2021 roku KFC będzie czynne. Czy 3 czerwca restauracje serwujące kurczaki KFC będą otwarte? Mamy dla Was raczej dobre wiadomości.
 
Boże Ciało 3 czerwca 2021 roku jest dniem wolnym od pracy – świętem nie tylko kościelnym ale i dniem ustawowo wolnym od pracy ale nie wszystkie branże świętują. Gastronomia jest normalnie czynna. Nie znaczy to oczywiście, że w Boże Ciało każda restauracja KFC jest otwarta. Zamknięte będą jednak głównie te, które znajdują się w zamkniętych tego dnia galeriach handlowych. Reszta KFC jest normalnie otwarta ale konkretne godziny otwarcia najlepiej sprawdzić w swojej ulubionej restauracji.
 
Podsumowując: czy w Boże Ciało KFC jest otwarte? Tak, większość restauracji jest czynna.

 
Polecamy również: