Czy we Lwowie jest aquapark? Ceny w aquaparku we Lwowie

Wiele osób przed wyjazdem do Lwowa chce zorientować się czy poza standardowymi i nietypowymi atrakcjami we Lwowie da się tu znaleźć jeszcze coś – miejsce do pływania. Zdecydowanie wolimy skorzystać z hotelu wyposażonego w jacuzzi lub basen ale nie wszystkich na to stać więc wyjściem pozostaje aquapark we Lwowie. Czy we Lwowie jest aquapark? Jakie są ceny w aquaparku we Lwowie? Zastrzegamy – odpowiadamy na pytanie czy we Lwowie jest aquapark i gdzie się znajduje. Nie korzystaliśmy z jego usług więc nie możemy go polecić.

 


Ceny biletów w aquaparku we Lwowie

Bilet normalny uprawniający do godzinnego wstępu kosztuje 140 UAH, 2 godziny to koszt 260 UAH, a wstęp na cały dzień kosztuje 350 UAH. Dla porównania godzina w aquparku w Krakowie kosztuje 36 zł czyli około 245-250 UAH w zależności od kursu. Jeśli przy okazji chcemy skorzystać ze strefy relaks w której znajdują się m.in. łaźnia rzymska, sauna fińska i rosyjska to koszt biletu wstępu na godzinę skoczy do poziomu 210 UAH, na dwie kosztować będzie 360 UAH, a na cały dzień 450 UAH.

 
Koszt biletu ulgowego to odpowiednio 100, 170 i 250 UAH. W sprzedaży są też karnety dla rodzin (2 dorosłych i dzieci do 150 cm wzrostu) odpowiednio za 590 UAH za 2 godziny i 820 UAH za cały dzień (820 i 1050 za wstęp do strefy relaks).

 
Dniem w którym bilety do aquaparku we Lwowie są niższe jest środa. W środy bilet normalny na 2 godziny kosztuje 210, a na cały dzień 290 UAH, ulgowy to odpowiednio 150 i 190 UAH. Bilet rodzinny w środy kosztować będzie 490 za 2 godziny i 700 UAH za cały dzień.

 


Godziny otwarcia

Aquapark dysponuje centrum fitness, basenami, zjeżdżalnią. Aquapark we Lwowie znajduje się przy ul Księżnej Olgi 114 w pewniej odległości od centrum, 5 kilometrów jazdy samochodem od kolumny Adama Mickiewicza we Lwowie. Godziny otwarcia od poniedziałku do soboty to od 7 do 22, a w niedziele od 8 do 21.

 
Opinie odwiedzających są mieszane – basen jest duży ale niektórzy komentatorzy narzekają na stan techniczny. Wizyta w aquaparku nie należy jednak do największych atrakcji Lwowa, piszemy o nim tylko dlatego, że niektórzy pytali czy we Lwowie jest aquapark. Nie byliśmy w nim i nigdy się do niego nie wybierzemy więc polecić nie możemy.

 

Warto przeczytać również: