Krótko: nowe menu w Restauracji Baczewskich

Restauracja Baczewskich przy Szewskiej 8 we Lwowie jest jednym z najpopularniejszych lokali we Lwowie, ale mimo dużej popularności i tego, że goście często muszą ustawiać się tu w kolejkach po wolny stolik, Grupa Kumpel wciąż dba o to, by w “Baczewskich” było ciekawie. Od października w Restauracji Baczewskich działa nowe, sezonowe menu. Co ciekawego podają?

 

W Restauracji Baczewskich pojawiło się właśnie menu farmerskie, jak sama nazwa wskazuje, składające się w głównie z dań przygotowanych z lokalnych składników – warzyw i grzybów. W menu znalazła się m.in. mieszanka kiszonych warzyw (65 UAH), borowiki marynowane z cebulą (140 UAH) oraz deska serów (130 UAH) i deska mięs (180 UAH) i salceson z białym chrzanem (75 UAH).

 

Dla wszystkich fanów Restauracji Baczewskich – oraz dla siebie – mamy dobrą wiadomość. Do karty menu po krótkiej nieobecności powraca fenomenalny żurek. Porcja za 90 UAH (12 zł). Poza tym pojawia się również ostra zupa rybna za 60 UAH, makaron po lwowsku za 75 UAH cielęcina gotowana (130 UAH) oraz cielęcina z kością za 170 UAH.

 

Dla przypomnienia dodajemy, że Restauracja Baczewskich przy Szewskiej 8 czynna jest od 7:00 do 1:00 naszego czasu. Kuchnia pracuje do północy. Od otwarcia do godziny 10:00 naszego czasu serwowane są tu popularne śniadania. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wizyty w Restauracji Baczewskich.

Polecamy również: