Czy w Szwecji jest Primark? Czy jest w Sztoholmie

Turyści wyjeżdżający na wakacje do krajów tak zwanego zachodu uwielbiają robić zakupy w taniej sieciówce Primark. Czy jadąc na północ również można zrobić zakupy w Primarku? Dziś odpowiadamy na pytanie, które zadaje sobie wiele osób wybierających się na wczasy w Szwecji lub zwiedzanie Sztokholmu. Czy w Szwecji jest Primark? Czy tego typu sklepy znajdziemy w stolicy?

 
Primark to irlandzka sieciówka, która w ciągu ostatnich lat rozwinęła swoją ofertę o wiele krajów Europy. Primark znajdziemy na przykład w Dreźnie czy w Niemczech lub w Holandii i Amsterdamie. Czy w Sztokholmie również są tego typu dyskonty odzieżowe?

 
Niestety musimy zmartwić wszystkie osoby szukające Primarka w Szwecji. Sieć jeszcze oficjalnie nie otwarła żadnej swojej placówki w Sztokholmie i w kraju. Warto jednak pamiętać, że Szwecja jest domem dla wielu innych tanich dyskontów i sieci sklepów.

 
To stąd wywodzi się na przykład sieć sklepów Ikea czy inna słynna tania sieciówka odzieżowa – H&M w której można zrobić tanie zakupy. Warto zainteresować się również sklepami Gekas.

 


 
Polecamy również: