Czerwona Ulica – ceny, adres. Dzielnica Czerwonych Latarni w Amsterdamie

Jakie są ceny w Dzielnicy Czerwonych Latarni w Amsterdamie? Czy czerwonej ulicy można negocjować ceny? Ile kosztują przyjemności w Amsterdamie? Dziś krótka historia i to co najważniejsze czyli ceny i opinie o amsterdamskiej czerwonej dzielnicy.

 
Dzielnica Czerwonych Latarni w Amsterdamie to najsłynniejsze miejsce które warto zobaczyć w Amsterdamie. Rozciąga się przy kanale w okolicach katedry Oude Kerk – De Wallen. Wzduż uliczek znajdują się okna-kabiny w których dochodzi do transakcji zakupu miłości. Dziewczęta, często wątpliwej urody, wynajmują kabiny. Kabin jest około 300. W dzień to zwykła uliczka, wiadome sprawy działają raczej wieczorem.

 
Historia Dzielnicy Czerwonych Latarni De Wallen w Amsterdamie sięga czasów średniowiecznych. Bywały lata w których prostytucja była nielegalna ale obecnie jest w pełni legalna w Amsterdamie. Dziewczęta jednak nie muszą przechodzić obowiązkowych testów na choroby w tym HIV chociaż niektóre kluby wymagają takowych.

 
Pokoje w czerwonej dzielnicy są podświetlane… na czerwono. Na niebiesko świecą się gdy w oknie stoi transwestyta.

 


Red Light Secrets – Museum of Prostitution


Jedną z najmniej hardkorowych atrakcji Dzielnicy Czerwonych Latarni w Amsterdamie jest muzeum najstarszego zawodu świata – Red Light Secrets. Bilety można kupić przez internet z niewielką zniżką. Zwiedzanie rankiem kupione przez internet to koszt biletu 10 EUR. Zwiedzanie muzeum w Amsterdamie wieczorem to koszt 12,50 EUR.
 
Zwiedzanie trwa około 45 minut. W programie na przykład wejście do symulowanej kabiny amsterdamskiej dziewczyny pracującej, wystawienie się w oknie, możliwość zabaw w ostrych klimatach ale w ubraniu i bez rozebranych kobiet, wyznania prostytutek i ofiar handlu ludźmi i inne atrakcje. W odróżnieniu do innych miejsc w muzeum można robić fotki.

 


Kluby z pokazami

Kolejną atrakcją na średnim poziomie ostrości są pokazy wiadomej treści. Istnieje kilka klubów oferujących rozrywkę w postaci pokazów z urządzeniami do masażu, bananami, tańca z szarfami czy pokazów par. Jeden z popularnych klubów bierze swoją nazwę od pewnego kabaretu w stolicy pewnego europejskiego kraju. Wstęp za 30 lub 40 EUR. W wersji droższej do samego wjazdu doliczany jest drink w którym raczej próżno szukać alkoholu, chociaż teoretycznie powinien się w nim znajdować. Wejście do klubu którego nazwa kojarzy się z podłużnym żółtym owocem: wejście do baru to koszt 60 EUR na godzinę, wejście do klubu 25 EUR w cenie 2 napoje. Istnieje jeszcze bar stylizowany na szpital – wstęp 25 EUR oraz bar z różowym słoniem wstęp na występy 42 EUR.
 


 
Występujące dziewczęta i pary raczej takiej sobie urody, ochrona niemiła, miejsce raczej naciągające na kasę. W opinii odwiedzających Amsterdam – nie warto. 1 bilet, wbrew temu o czym wcześniej informują, pozwala na wstęp na jeden pokaz, a nie na dowolną ich liczbę.
 
UWAGA: W Dzielnicy Czerwonych Latarni nie wolno robić zdjęć. Zdarzają się przypadki pobić przez alfonsów lub przypadki w których “dziewczynki pracujące” kradną telefony turystów i wrzucają je do wody. Należy pamiętać, że W okolicy grasują kieszonkowcy i handlarze. Tu więcej o tym na co uważać w Amsterdamie.
 
Cena tego czego szukacie to w granicach 50 EUR za 15-20 minut. Ceny można negocjować, jeśli w oknie wystawiona jest nieco mniej urodziwa niewiasta, a to zdarza się dość często, negocjacje mogą być bardziej owocne. Przy próbie zakupu godziny większość startuje z dość absurdalnych pułapów typu 200-300 EUR i da się zejść do 100-150 EUR ale bez mocnych szaleństw różnego typu.
 


Amsterdam dziewczyny ceny

Cena tego czego szukacie to w granicach 50 EUR za 15-20 minut. Ceny można negocjować, jeśli w oknie wystawiona jest nieco mniej urodziwa niewiasta, a to zdarza się dość często, negocjacje mogą być bardziej owocne. Przy próbie zakupu godziny większość startuje z dość absurdalnych pułapów typu 300 EUR i da się zejść do 150-200 EUR ale bez mocnych szaleństw różnego typu. W dzień ceny są niższe, w nocy wyższe.
 

 


 
Polecamy również: