Dubaj temperatura wody marzec. Ile stopni?

Dubaj temperatura wody marzec. Ile stopni?

Dubaj to jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych na świecie. Wiele osób planujących wakacje w tym miejscu zastanawia się, jaka jest temperatura wody w Dubaju w marcu. Czy można wtedy kąpać się w morzu? Jakie są warunki w wodzie? Jaka jest średnia temperatura wody w marcu w Dubaju? Czy można się kąpać? Sprawdźmy to!

 

Marzec to miesiąc, w którym temperatura wody w Dubaju stopniowo zaczyna wzrastać. Z początkiem miesiąca możemy spodziewać się średniej temperatury wody na poziomie 22 stopni Celsjusza. Wraz z kolejnymi tygodniami średnia temperatura wody w Dubaju wzrasta. W drugiej połowie marca woda osiąga średnio już 23 stopnie Celsjusza.
 
Warto jednak pamiętać, że to wciąż chłodna woda, szczególnie w porównaniu do powszechnie znanych krajów basenu Morza Śródziemnego czy Morza Karaibskiego. Dla większości Polaków, którzy przyzwyczajeni są do temperatury wody na polskich plażach, jest to jednak całkiem przyjemna temperatura.
 
Podsumowanie: czy w marcu w Dubaju można się kąpać? Temperatura wody w Dubaju w marcu to od 22 do 23 stopni. Nie jest więc przesadnie wysoka ale nie jest aż tak niska, by nie dało się spróbować kąpieli.

 
Polecamy również: