Czy w McDonald’s jest kawa bezkofeinowa?

Kawa przez swoje właściwości nie jest napojem, który nadaje się dla każdego. Wiele osób mimo problemów z kofeiną nie rezygnuje ze swojego ulubionego smaku i wybiera kawę bezkofeinową. Czy w popularnych restauracjach McDonald’s również jest kawa bezkofeinowa? Sprawdźmy to.

Wiele z restauracji McDonald’s działa równolegle z kawiarenkami McCafe ale nawet te w którym McCafe nie ma sprzedają najróżniejszego rodzaju kawy. Osoby, które nie mogą pić kawy z kofeiną zastanawiają się często czy w McDonald’s jest kawa bezkofeinowa. Podczas ostatniej wizyty w lokalu postanowiliśmy dowiedzieć się czy bezkofeinowa również jest serwowana.

Obok klasycznych kaw takich jak chociażby latte w ofercie są również kawy nie zawierające kofeinybezkofeinową. W restauracjach McDonald’s jest więc również kawa bezkofeinowa ale z tego co piszą w internecie byli pracownicy sieci jej przygotowanie wymaga nieco innej procedury niż przygotowanie zwykłej kawy i konieczne jest po niej mycie ekspresu.

Podsumowując: czy w McDonald’s jest kawa bezkofeinowa? Kawa bezkofeinowa jest zarówno w popularnej sieci restauracji jak i w wielu innych miejscach w Polsce.

 
Polecamy również: