Nowa oferta rozmów na Ukrainę w Plusie za 25 zł

Rozmowy z Polski na Ukrainę bez pakietów wykupionych u operatorów zwykle nie należą do najtańszych. Ze względu na dużą imigrację ze wschodu do Polski stosownych ofert pojawia się coraz więcej. Nową wypuściła właśnie sieć Plus. W Plusie pojawia się nowa oferta dla Ukraińców i osób dzwoniących na Ukrainę – w Plusie na kartę pojawia się Bez Limitów za 25 zł miesięcznie. Co wchodzi w skład oferty?

 

Kiedyś opisywaliśmy już ofertę Taniej na Ukrainę w Plusie, teraz oferta została rozszerzona. Sieć Plus chwali się pakietem Bez Limitu za 25 zł miesięcznie w skład którego wchodzą: darmowy transfer w komunikatorach Viber, Messenger i na Facebooku, a także tanie połączenia do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i Lifecell. Dodatkowo wprowadzane są rozmowy bez limitu w Polsce i rok ważności konta.

 

Za 25 zł miesięcznie klienci dostaną nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y i stawkę 19 groszy za minutę na rozmowy na Ukrainę. Wiadomo, że oferta przygotowana jest raczej z myślą o pracujących w Polsce imigrantach, ale może się przydać każdemu, kto chce mieć kontakt z rodziną która wyjechała na wakacje do Lwowa, Kijowa czy Odessy.

 

Pakiet Taniej na Ukrainę można włączyć wysyłając wiadomość SMS-ową o treści 19 pod numer 80161. Wkrótce w sklepach pojawią się także startery z ofertą po ukraińsku. Dodatkowo bez dodatkowych opłat po doładowaniu konta pojawiają się bonusy w postaci pakietów internetowych. Za doładowanie za 10 zł dostaniemy 2 GB ważne przez 10 dni. Za 50 będzie to 25 GB na 90 dni, a doładowując konto za 200 zł pakiet to 100 GB ważny przez 3 miesiące.

 

Polecamy również: