Alchemia od Kuchni – znamy menu i ceny

facebook.com/AlchemiaOdKuchni
facebook.com/AlchemiaOdKuchni

Mapa krakowskiego Kazimierza wzbogaciła się niedawno o nowe, ciekawe miejsce. Jest nim Alchemia od Kuchni, czyli restauracja wykorzystująca markę kultowej kawiarni Alchemia. Co oferuje lokal czy Estery 5? Oto krótki wgląd w menu Alchemii od Kuchni.

 

W ofercie restauracji Alchemia od Kuchni znajdziemy burgery, zupy, kilka większych dań głównych, sałatki, ciasta i tak zwane street food z różnych zakątków świata.

 

Są tu też napoje alkoholowe oraz oczywiście kawa. Ceny są przystępne.

 

Za espresso trzeba zapłacić 6 zł, tyle samo kosztuje czarna kawa i herbata. Za białą trzeba dopłacić 50 groszy, a za kawę latte płacimy tu 8 złotych. Koszt porcji deseru to od 13 do 15 złotych. Duże piwo kosztuje tu 9 złotych, tyle samo co Fritz Kola.

 

Alchemia od kuchni, ul. Estery 5
Alchemia od kuchni, ul. Estery 5

Cena śniadań waha się od 12 do 25 zł. W niższej cenie dostajemy jednak tylko jogurt z musli. Za burgera płacimy od 19 do 26 złotych. Koszt dania głównego czy sałatki zamyka się w podobnych widełkach cenowych. Nieco tańsze są zupy – chłodnik z arbuza kosztuje 12 zł, a zupa marokańska i bulion po 13 zł.

 

Najtańszą pozycją w ofercie jest “jedzenie uliczne” – samosy, quesadillas, smażone spaghetti czy pizzerini. Te ostatnie kosztują tylko 9 zł. Najdroższe są kalmary z dorszem wyceniane na 15 zł.

 

Lokal czynny jest od 8 do północy. Na łamach serwisu jest już opinia o Alchemii od kuchni. Zapraszamy do przeczytania opisu kawiarni Alchemia :).

 


 

Dodaj komentarz