Tradycyjne lody w Cupcake Corner! Najlepsze lody w Krakowie?

Cupcake Corner Bakery do tej pory znany był tylko z kawy i wyśmienitych, chociaż czasem nieco zbyt słodkich, cupcake’ów. Teraz w ofercie Cupcake Corner pojawiła się zupełnie nowa pozycja. Tradycyjne lody oraz wykonywane z nich milkshake trafiły już do wszystkich Cupcake Cornerów w Krakowie. Sprawdziliśmy jak smakują!

Do menu Cupcake Corner weszło sześć wyjątkowych smaków lodów. Peanutbutter Chocolate, Sweet Carrot, Vanilla Cream, Red Velvet, Chocolate Brownie oraz Candy Orange. Cena lodów jest nieco wysoka – 5 złotych za porcję o wybranym smaku, ale naprawdę warto tyle zapłacić.

Tradycyjne lody w Cupcake Corner
Tradycyjne lody w Cupcake Corner

Na fanpage’u kawiarni pisano, że lody wykonywane są w sposób całkowicie tradycyjny – bez proszków, czy napowietrzania. O tym, czy to prawda wiedzą pewnie tylko pracownicy kawiarni i nikt nie zdecyduje się na ujawnienie kulisów produkcji. Jedno jest pewne – smakują wyśmienicie. Najdziwniejszym smakiem jest Sweet Carrot – dodatek siekanej marchewki pojawia się tu tylko dla ozdoby. Ich wpadający w cynamon smak bardzo mnie zaskoczył. Lody faktycznie smakują, jak w pełni domowy produkt. Wyraźna nuta mleka, intensywny smak dodatków. Tak można je podsumować.

Homemade Ice Cream z Cupcake Corner w Krakowie może równać się smakiem z niezwykle popularnymi lodami ze Starowiślnej, albo paradoksalnie dużo tańszych Haagen dazs. Warto zapłacić za nie nieco więcej, niż zwykle płaci się za gałkę lodów w innej krakowskiej lodziarni. Dla właścicieli można mieć tylko jedną uwagę – warto pomyśleć o tym, by dla ludzi chcących je zjeść na miejscu przygotować coś więcej, niż plastikowe kubki i łyżeczki, które psują odbiór naprawdę wyśmienitego produktu.