Baseny w Miszkolcu cennik. Ile kosztują baseny termalne 2024

Najpopularniejszym miastem na Węgrzech jest oczywiście Budapeszt ale wielu Polaków wyjeżdża na Węgry nieco bliżej na baseny w Miszkolcu. Wiele osób zastanawia się ile kosztują baseny termalne w Miszkolcu. Jaki jest cennik kompleksu basenów w jaskiniach w Miszkolcu? Sprawdźmy cennik na 2024 rok.

Baseny termalne w jaskiniach w Miszkolcu są oddalone tylko o kilka godzin od południowych krańców Polski dlatego też stały się popularną atrakcją nie tylko wśród Węgrów ale również Polaków. Ile trzeba zapłacić za wstęp do basenów w niezwykłym kompleksie jaski?

Baseny termalne z unikalnym kompleksem term w jaskiniach znajdują się w Miszkolcu w Miskolctapolca. Turystów kusi nie tylko wyjątkowość węgierskich basenów ale także dość przystępne ceny. Jaki jest cennik w Miszkolcu w 2024 roku?


Cennik basenów termalnych Miszkolc

Za nielimitowany wstęp na baseny termalne w jaskiniach w Miszkolcu trzeba zapłacić 6850 HUF za bilet normalny i 5050 HUF za bilet ulgowy (od 4. do 14. roku życia). Bilety w przeliczeniu kosztują więc około 78 zł za normalny i 58 zł za ulgowy.

Wstęp na 4 godziny do strefy SPA kosztuje 4800 HUF za normalny i 4100 HUF za ulgowy. Dodatkowo w termach od czasu do czasu organizowana jest atrakcja w postaci wstępu nocnego. Te nietypowe wydarzenia anonsowane są wcześniej i kosztują 4100 HUF za wstęp do basenów oraz 5650 HUF za wstęp do basenów oraz do sauny.

W cenniku term w Miszkolcu znajdują się też zniżki dla posiadaczy Miskolc Pass dające darmowy wstęp dla 1 osoby.

Dla osób, które chcą przyoszczędzić na wstępie na baseny termalne mamy poradę. Wejście do kompleksu w jaskiniach po godzinie 15:00 kosztuje zaledwie 3400 HUF czyli około 40 złotych. To bardzo atrakcyjna cena.

Kompleks term w Miszkolcu umożliwia przechowanie bagażu w cenie 500 HUF oraz możliwość skorzystania z sejfu za 100 HUF.


Godziny otwarcia term w Miszkolcu

Kompleks jaskiń z basenami jest otwarty w dniach od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 19:00. Warto pamiętać, że kasy są czynne tylko do 18:00, a same baseny zamykane są już o 18:30. Godziny otwarcia mogą się różnić bezpośrednio przed sezonem oraz w węgierskie święta dlatego też przed wyjazdem warto zweryfikować czy podane powyżej godziny otwarcia wciąż są aktualne.

Warto przeczytać również: