Czy na Sylwestra można iść w spodniach? Jak się ubrać?

Sylwester i powitanie Nowego Roku to zawsze okres zabaw na które trzeba się jakoś ubrać. Wiele osób zastanawia się jak ubrać się na Sylwestra oraz czy na Sylwestra można iść w spodniach. Jeśli też do nich należycie to dzisiaj sprawdzimy co można, a czego nie można.

 

Wiele jest różnych imprez sylwestrowych. To jak się ubrać nie zawsze jest kwestią regulowaną przez organizatora zabawy. Jeśli wybieramy się na domówkę do mniej majętnych znajomych w bloku czy mieszkaniu to na Sylwestra można założyć właściwie co się chce.
 
Większym problemem jest ubranie się na Sylwestra jeśli wybieramy się na bal lub do restauracji. I tu pojawia się kolejne pytanie. Jeśli to tylko kolacja sylwestrowa w zwykłej restauracji to spodnie i garsonka nikomu nie będą przeszkadzać.
 
Jeśli nasza zabawa to bankiet, bal lub większa uroczystość tu już wyboru nie ma. Pewnego rodzaju eventy wymagają odpowiedniej etykiety i odpowiedniego stroju. Na wystawny bal spodnie nie pasują zbyt bardzo – pasuje suknia, ewentualnie sukienka.
 
Czym innym są jeszcze imprezy organizowane w pewnej konwencji na przyład okresu międzywojennego, wampirów czy gangsterów. Tu ubieramy się zgodnie z tematem przyjęcia.
 
Większości Polaków nie stać jednak na tego typu zabawy więc pytanie czy można iść w spodniach na Sylwestra nie musi ich nawet obchodzić

 
Polecamy również: