Co za darmo w Krakowie w niedzielę? Co jest darmowe?

Wiele osób wybierających się do Krakowa przyjeżdża do Krakowa w niedzielę i zastanawia się co w niedzielę można robić za darmo w Krakowie. Czy coś da się robić za darmo w niedzielę w Krakowie? Czy w niedziele w Krakowie są jakieś darmowe muzea? Sprawdźmy to!

Przeglądając wyniki wyszukiwania dla hasła “Co za darmo w Krakowie w niedzielę?” możemy znaleźć artykuły, które niestety od dawna nie są już aktualne i ich treści wprowadzają w błąd.

Wymienione w nich atrakcje takie jak Apteka pod Orłem czy stała wystawa Muzeum Narodowego nie są już atrakcjami, które są darmowe w Krakowie w niedziele. Co więc można zobaczyć darmowego w Krakowie w niedziele? Jeśli chcemy iść do muzeum to pozostaje nam jedna opcja.

Darmowe muzeum w Krakowie w niedziele to Muzeum Armii Krajowej znajdujące się przy ul. Wita Stwosza 12. W Krakowie w niedziele (przynajmniej wciąż pod koniec 2023 i na początku 2024 roku) jest darmowe również parkowanie w strefie. To duże ułatwienie dla osób, które wybierają się do Krakowa bowiem parkowanie niedaleko Rynku w Krakowie w inne dni jest bardzo drogie.

Wśród innych pomysłów na zwiedzanie Krakowa w niedziele za darmo nie ma innych pomysłów, niż miejsca i pomysły które darmowe są również w inne dni tygodnia. Tutaj przeczytacie nasz tekst darmowe atrakcje w Krakowie.

Podsumowanie: co jest za darmo w Krakowie w niedziele? W niedziele za darmo w Krakowie możemy parkować w obrębie strefy płatnego parkowania, a także zwiedzić Muzeum Armii Krajowej. Warto doczytać tutaj o darmowych dniach w muzeach w Krakowie.

Polecamy również: