Pałac Krzysztofory muzeum w Krakowie cennik. Ile wstęp?

Pałac Krzysztofory muzeum w Krakowie cennik. Ile wstęp?

Pałac Krzysztofory to jedno z ciekawych muzeum w Krakowie. Wielu turystów zastanawia się ile kosztuje wstęp do Pałacu Krzysztofory. Ile kosztuje zwiedzanie? Jaki jest cennik biletów? Kiedy zwiedzanie za darmo? Sprawdźmy to!
 

Pałac Krzysztofory to jedno z ciekawszych muzeów znajdujących się na samym Rynku w Krakowie. Pałac jest też siedzibą Muzeum Krakowa czyli Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Ile kosztuje wstęp na zwiedzanie? Jaki jest cennik?
 
Bilet normalny do Pałacu Krzysztofory to koszt 28 zł, bilet ulgowy w cenniku kosztuje 24 zł, rodzinny 56 zł. Są też bilety grupowe, a także zniżki na Kartę Dużej Rodziny czy też inne karty. Pełen cennik znajduje się oczywiście na oficjalnej stronie muzeum.
 
Ciekawą opcją jest bilet łączony na wstęp na Wieżę Ratuszową oraz do pałacu za 36 zł za normalny i 30 zł za ulgowy.
 
Pałac Krzysztofory można też zwiedzać za darmo. Kiedy? Darmowe zwiedzanie obiektu możliwe jest we wtorki. Warto jednak podkreślić, że darmowe zwiedzanie dotyczy wystawy stałej, a nie wystaw czasowych. Tutaj więcej o muzeach za darmo w Krakowie.
 
Podsumowanie: jaki jest cennik muzeum w Pałacu Krzysztofory? Bilet normalny na wstęp to koszt 28 zł, a bilet ulgowy to 24 zł.
 
Ceny z cennika pochodzą z cennika aktualnego w połowie 2023 roku, więc jeśli ktoś wybiera się na zwiedzanie dużo później to warto odwiedzić oficjalną stronę muzeum, by sprawdzić czy ceny są aktualne.

 
Polecamy również: