Czy 2 listopada komunikacja jest darmowa w Krakowie?

1 listopada czyli we Wszystkich Świętych w niektórych miastach w Polsce organizowana jest darmowa komunikacja miejska. W polskiej tradycji jednym z ważnych dni są też Zaduszki 2 listopada dlatego też wiele osób zastanawia się czy 2 listopada komunikacja miejska w Krakowie jest za darmo. Czy są darmowe przejazdy 2 listopada w Krakowie?

Z okazji święta znanego jako Wszystkich Świętych 1 listopada w wielu miastach w Polsce organizowane są specjalne linie komunikacji miejskiej, a w niektórych dodatkowym udogodnieniem są darmowe przejazdy.

Czy 2 listopada w Dzień Zaduszny w Krakowie komunikacja miejska jest za darmo? Wszystkich, którzy liczyli na darmowe przejazdy 2 listopada musimy niestety rozczarować.

W Krakowie darmowa komunikacja miejska nie obowiązuje ani 1 listopada we Wszystkich Świętych, ani tym bardziej w dniu 2 listopada czyli w Zaduszki, które nie są nawet dniem ustawowo wolnym od pracy.

Podsumowanie: czy 2 listopada w Krakowie komunikacja miejska jest za darmo? 2 listopada poruszając się komunikacją miejską czyli autobusami i tramwajami jeżdżącymi w Krakowie trzeba płacić za bilety tak samo jak we wszystkie inne dni. 2 listopada nie ma darmowych przejazdów.

Polecamy również: