Dubaj temperatura wody czerwiec. Ile stopni?

Dubaj to miejsce, które przyciąga turystów z całego świata przez cały rok. Wiele osób planujących wakacje w Dubaju zastanawia się jaka jest temperatura wody w czerwcu w Dubaju? Ile stopni ma woda w Dubaju w czerwcu? Czy w czerwcu można się kąpać w Dubaju? Sprawdźmy to!

 

Czy w Dubaju można się kąpać w czerwcu? Czerwiec to jeden z najcieplejszych miesięcy w Dubaju pod względem temperatury powietrza oraz również temperatury wody. Jakie są konkretne wartości?
 
Z początkiem czerwca temperatura wody wynosi średnio 30 stopni Celsjusza, a pod koniec miesiąca wzrasta do 32 stopni Celsjusza. Są to więc idealne warunki do kąpieli i relaksu na plaży. Woda jest ciepła, a nawet bardzo ciepła, i przyjemna.
 
Temperatura wody w Dubaju w czerwcu jest o około 8 stopni niższa niż średnia temperatura powietrza w ciągu dnia w tym samym miesiącu, która wynosi aż 40 stopni Celsjusza!
 
Podsumowanie: czy w czerwcu można się kąpać w Dubaju? Jeśli chodzi o temperaturę wody to czerwiec jest jednym z najlepszych miesięcy na turystyczny wyjazd do Dubaju.

 
Polecamy również: