Czy 2 listopada komunikacja jest darmowa w Sosnowcu?

Z okazji 1 listopada na obszarze na którym za komunikację publiczną odpowiada Zarząd Transportu Metropolitalnego (TZM) w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii komunikacja miejska jest za darmo. Wiele osób zastanawia się czy podobne udogodnienie wprowadzane jest też 2 listopada. Czy 2 listopada komunikacja w Sosnowcu jest za darmo? Czy trzeba kasować bilety?

Za komunikację miejską w obrębie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii czyli również w Sosnowcu odpowiada jedna jednostka czyli Zarząd Transportu Metropolitarnego. W ZTM 1 listopada przejazdy autobusami, tramwajami i trolejbusami są za darmo na Wszystkich Świętych.

Wiele osób, które wybiera się na groby dopiero w Dzień Zaduszny zastanawia się czy przejazdy 2 listopada też są za darmo. Czy komunikacja w Sosnowcu jest darmowa 2 listopada?

Niestety, nie mamy zbyt dobrych wiadomości dla tych, którzy liczyli na darmową komunikację miejską w Sosnowcu w dniu 2 listopada. W Dzień Zaduszny czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych wypadające 2 listopada nie ma już takiego udogodnienia.

Podsumowanie: czy 2 listopada komunikacja w Sosnowcu jest za darmo? Niestety, komunikacja miejska w Sosnowcu 2 listopada jest już płatna według normalnych taryf obowiązujących we wszystkie inne dni. Darmowym dniem jest 1 listopada, a nie 2 listopada.

Polecamy również: