Czy na stacjach w Holandii jest alkohol. Czy na stacji jest alkohol?

Czy na stacjach w Holandii jest alkohol. Czy na stacji jest alkohol?

W piątkowe i sobotnie wieczory na stacjach benzynowych w Polsce sprzedaje się nie tylko paliwo ale również alkohol. Dużo alkoholu. Nic dziwnego, że Polacy jadący do Holandii zastanawiają się czy na stacjach w Holandii jest alkohol. Czy na stacji benzynowej w Holandii można kupić alkohol? Czy jest piwo, wino, wódka?

 

W Holandii łatwo jest kupić narkotyki miękkie i w wielu miejscach zakup narkotyków miękkich jest łatwiejszy niż zakup alkoholu. Dlaczego? Ponieważ na stacjach benzynowych w Holandii nie wolno sprzedawać wyrobów alkoholowych.
 
Na stacji w Holandii nie ma żadnego rodzaju alkoholu. Nie wolno sprzedawać wyrobów zarówno o małym stężeniu alkoholu jak i alkoholu mocnego. Ten rozsądny zakaz wprowadzono po to, by kierowcy nie kupowali alkoholu i nie jeździli później pod wpływem alkoholu powodując zagrożenie dla siebie i innych użytkowników dróg.
 
Podsumowanie: czy na stacji benzynowej w Holandii jest alkohol? Nie, stacje benzynowe w Holandii nie mają prawa sprzedawać wyrobów alkoholowych.

 
Polecamy również: