Tower Bridge Londyn – cennik, bilety, zwiedzanie. Cennik 2023?

Tower Bridge Londyn – cennik, bilety, zwiedzanie. Cennik 2023?

Zwodzony most Tower Bridge jest jednym z największych architektonicznych symboli Londynu. Wielu turystów wie, że możliwe jest zwiedzanie Tower Bridge i zastanawia się jaki jest cennik biletów do Tower Bridge. Ile trzeba zapłacić za wstęp? Jaki jest koszt? Po ile bilety w 2023 roku? Sprawdźmy to!

 

Jeśli chcecie odwiedzić jedno z najsłynniejszych miejsc w Londynie to jego zwiedzanie wcale nie będzie wyjątkowo drogie. Oczywiście nie będzie też tanie. Będzie średnie. Jaki jest cennik biletów do Tower Bridge?
 
Bilet normalny na zwiedzanie Tower Bridge obowiązujący dla osób po ukończeniu 16. roku życia to koszt 11,40 GBP. Bilet dziecięcy jest tańszy i kosztuje 5,70 GBP. Dla mieszkańców Southawrk, Tower Hamlets oraz City of London bilet jest jeszcze tańszy i kosztuje 1 GBP.
 
Cennik biletów rodzinnych rozpoczyna się od 19,38 GBP.
 
Jak widać zwiedzanie Tower Bridge, w porównaniu do wielu innych atrakcji w Londynie, nie jest specjalnie drogie.
 
Bilety do Tower Bridge można kupić na oficjalnej stronie mostu. Wpomniany wyżej cennik jest aktualny z początkiem 2023 roku. Jeśli wybieracie się do Londynu dużo później warto jeszcze zweryfikować czy ceny biletów wciąż są aktualne.

 
Polecamy również: