Lwów godzina policyjna. Od której? Do której? Kiedy jest?

Lwów godzina policyjna. Od której? Do której? Kiedy jest?

Od czasu wprowadzenia stanu wojennego na Ukrainie w wielu zakątkach kraju obowiązuje godzina policyjna. We Lwowie również jest godzina policyjna. Wiele osób jadących do Lwowa w 2023 roku zastanawia się kiedy jest godzina policyjna we Lwowie. Ile trwa? Kiedy jest godzina policyjna we Lwowie?

 

Godzina policyjna to ograniczenia nałożone na mieszkańców miast na Ukrainie wprowadzone na okres trwania stanu wojennego. We Lwowie, który jest bardzo daleko od frontu, godzina policyjna również obowiązuje ale jest najkrótsza.

 
Kiedy jest godzina policyjna we Lwowie? Godzina policyjna we Lwowie z początkiem 2023 roku ustalona jest w godzinach od 0:00 do 5:00 czasu lokalnego czyli, według polskiego czasu, od godziny 23:00 do godziny 4:00.

 
Ze względu na godzinę policyjną we Lwowie większość sklepów, restauracji, barów czy klubów zamyka się na godzinę przed rozpoczęciem godziny policyjnej czyli około 23:00 czasu lokalnego.

 
Podsumowanie: czy we Lwowie jest godzina policyjna? Tak, obecnie godzina policyjna we Lwowie trwa od północy do wczesnych godzin porannych. Terminy godziny policyjnej mogą się zawsze zmienić więc po aktualne dane najlepiej udać się na oficjalne ukraińskie strony rządowe.

 
Polecamy również: