Ile kosztuje wstęp do Skalnego Miasta w Czechach? Skalne Miasto ceny biletów

Skalne Miasto w Czechach w Sudetach Środkowych są jedną z największych atrakcji w Czechach niedaleko polskiej granicy. Każdego roku Skalne Miasto w Czechach odwiedzają tysiące Polaków. Wiele osób planujących swój wyjazd do Skalnego Miasta zastanawia się ile kosztuje wstęp do Skalnego Miasta. Jaki jest cennik biletów do Skalnego Miasta w Czechach? Ile trzeba zapłacić za bilet?

 

Skały Adrszpaskie czyli popularne Skalne Miasto w Czechach jest atrakcją, której zwiedzanie niestety nie jest darmowe. Ile kosztuje bilet?
 
Za wstęp do Skalnego Miasta zapłacimy różne stawki z cennika w zależności od tego czy odwiedzamy Skalne Miasto w sezonie niskim czy w wysokim.
 
W sezonie wysokim od 1 kwietnia do 31 października bilet do Skalnego Miasta w Czechach to koszt 180 CZK (ponad 33 PLN) za bilet kupiony w kasie i od 110 CZK (powyżej 20 zł) za bilet online.
 
W sezonie niskim koszt biletu normalnego to 130 CZK (ok. 25 zł) w kasie i 110 CZK (powyżej 20 zł) na stronie internetowej.
 
Ile kosztuje bilet ulgowy na zwiedzanie? Wstęp ulgowy to koszt odpowiednio 130 i od 70 CZK w sezonie wysokim i 80 i 60 CZK w sezonie niskim. Na wstęp ulgowy załapią się dzieci od lat 6, studenci do 26 roku życia oraz emeryci.
 
Dzieci do lat 6 zwiedzają Skalne Miasto za darmo. Wstęp dla pieska to koszt 50 CZK.
 
Podsumowanie: ile kosztuje wstęp do Skalnego Miasta w Czechach? Koszt zwiedzania zależy od cennika i kosztuje od 20 do 33 zł w zależności od tego w jakim sezonie odwiedzamy Skalne Miasto i czy kupujemy bilet online czy nie.
 
Ceny z cennika do Skalnego Miasta pochodzą z początku 2022 roku więc jeśli jedziecie do Czech nieco później to warto jeszcze sprawdzić czy są aktualne na oficjalnej stronie.

 
Polecamy również: